…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Vyskúšajte bioaktívny kolagén z morských rýb – mesačná kúra na pitie len 45 € !!!

Inca Collagen – výživový doplnok – momentálne top produkt na trhu – okrem kĺbovej výživy a výživy kostí, chrupaviek, väzív a šliach, má mimoriadne omladzujúce účinky na pleť, vlasy a nechty. Poskytuje intenzívnu hĺbkovú hydratáciu pokožky, vyhladzuje drobné vrásky, spevňuje ochabnutú pleť, zosvetľuje pigmentové škvrny, pomáha v boji proti celulitíde, rozšíreným cievkam a striám, zlepšuje hojenie pokožky po poraneniach a popáleninách, hojenie jaziev. Odteraz aj u nás v Contour Body!!!

Cena jednej 30 dňovej kúry na pitie – len 45 € = 1,5 €/deň !!! 🙂 Ideálny doplnok tvárových aj telových kúr. Kúpite aj v našom novom obchode a showroome v BA na Panenskej 32 🙂

Fotka Contour Body.

Inca Collagen – bioaktívny hydrolyzovaný kolagén z morských voľne žijúcich rýb bez prísad. Regeneruje pleť, vlasy, nechty, kosti, kĺby, svaly, chrupavky, väzivo a šľachy. Obsahuje až 3 typy kolagénu – I., II. a III. Vrecúško na pitie – jedna dávka – až 3000 mg 100 % kolagénu – sa rozpustí v 200 -300 ml vody, príp.ovocného džúsu alebo mlieka a pije sa 1x denne, najlepšie nalačno.

Kúra na 30 dní len 45 € = 1,50 €/deň !!!

Momentálne najkvalitnejší a najkoncentrovanejší výživový kolagénový doplnok na našom trhu – odporúčame !!!

Kúpite u nás v štúdiu v BA na Jašíkovej 24 a aj v našom novom obchode a showroome v BA na Panenskej 32 🙂

 
Print Friendly
Sobota 23. marca 2019 Dnes je 23. 03. 2019
Galéria
Náš Facebook