…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Ošetrenie tváre BIOREPEEL CL3  

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING
BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA A PEELING
OMLADENIE BEZ INJEKCIÍ

CENA  1 ošetrenia 69 €

 CENA  3 ošetrení  186 €

 
BIOREPEELCL3 NIE JE LEN PEELING! JE TO VEĽKÝ KÚZELNÍK V OMLADENÍ POKOŽKY A LIFTINGU PLETI. PRE VYTVORENIE KÚZLA STAČÍ DOBRE POTREPAŤ FLAŠTIČKOU:)
 
Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolytickou a hydrofilnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek (pri tvári až TCA – trichlóroctová 35% a tele až 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu, páleniu a štípaniu.
Klient nepociťuje žiadny diskomfort.
 
Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentáciam a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu.
 
Hydrofilná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA (kyselina trichlóroctová), AHA (alfahydroxikyseliny), BHA (betahydroxikyseliny), PHA (polyhydroxikyseliny), AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaisťuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok, a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lipofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu, a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu ceramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.
 
Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérií a znižuje možnosť vzniku akné.
Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.
Dá sa kombinovať s inými ošetreniami.
 
TECHNOLÓGIA, KTORÁ SA STALA SKUTOČNÝM PRELOMOM!
 
INOVÁCIA, KTORÁ DOBYLA 50 KRAJÍN SVETA V PRIEBEHU 1 ROKA! 
 
7 dôvodov, prečo aplikovať revolučný peeling, lifting, biorevitalizáciu a relaxáciu v jednom ošetrení – prípravok BIOREPEELCl3:
 
1. počas jedného roka dobyl viac ako 50 krajín sveta a zaujal viac než 60 000 odborníkov
 
2. je schopný riešiť viac problémov pokožky naraz  – BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA A PEELING
 
3. ošetrenie môžete absolvovať kedykoľvek počas roka, aj počas leta (nehrozí hyperpigmentácia), a aj pred dôležitou spoločenskou akciou
 
4. obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií, je vhodný pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu
 
5. procedúra je rýchla (15 minút + špeciálne sérum, príp. maska), nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescenciu)
 
6. procedúra je bezbolestná, čo je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti
 
7. procedúra sa výborne kombinuje aj s inými ošetreniami, injekčnými a prístrojovými technológiami
 
Princíp chemickeho peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok, ktorý spôsobuje jeho odlupovanie. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka.
 
Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín a sú nebezpečné v krajinách s  horúcimi letami a UV žiarením. Z tohto dôvodu talianska spoločnosť Aesthetic Med vyvinula úplne novú generáciu peelingov – BioRePeelCl3  je inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať celý rok.
 
Vďaka exfoliačnému a keratolytickému pôsobeniu (= odstránenie bradavíc, mozoľov a iných kožných lézií) podporuje BioRePeelCl3 bunkovú zmenu odstránením vonkajších buniek zrohovatenej vrstvy so selektívnym pôsobením na väzbové spojenia korneocytov.
 
Dermo-funkčnosť aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii procesov obnovy a biosyntézy pokožky, čo je nevyhnutné na potlačenie účinkov starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečistením.

 

BIOREPEELCl3  MÁ DVOJFÁZOVÝ ÚČINOK:
 
1. LIPOFILNÁ FÁZA
Zabraňuje oxidácii kyseliny trichlóroctovej a stabilizuje prípravok. Následne zlepšuje výkon a účinnosť výrobku.
Znižuje trans-epidermálne odparovanie vody.
Obnovuje a udržuje lipidovú kožnú bariéru.
Zvyšuje hydratáciu prostredníctvom priamych a nepriamych mechanizmov.
 
2. HYDROFILNÁ FÁZA
Stimuluje aktivitu fibroblastov a aktivuje kožné proliferatívne a biosyntetické procesy.
Zvyšuje bunkovú zmenu a produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.
Odstraňuje vonkajšie bunky stratum corneum, ktoré podporujú prenikanie účinných látok.
Redukuje jemné línie neutralizáciou voľných radikálov.
Pomáha bojovať s akné, odstraňuje čierne a biele bodky a má sťahujúci (kontrakčný) účinok na zväčšené póry.
 
V porovnaní s tradičnými ošetreniami obsahujúcimi TCA a hydroxykyseliny, BioRePeelCl3 zaručuje okrem klasického nepriameho biostimulačného pôsobenia kyselinového komplexu účinný priamy biostimulačný účinok sprostredkovaný aminokyselinami, vitamínmi a zdvíhacím účinkom GABA.
 
Synergia medzi priamou a nepriamou biostimuláciou vyvoláva povrchové a hlboké tkanivové omladenie, s osvetľujúcim, šupinatým a antioxidačným účinkom a relaxáciou jemných vrások s tvorbou nového kolagénu.
Dvojfázová technológia tiež dodáva pleti hladký a zamatový vzhľad od prvej aplikácie bez toho, aby ovplyvnila Vašu sociabilitu.

 

 

 

 

 
FORMY BIOREPEELCl3:
 
BioRePeelCl3 FND FACE
Pre tvár, krk a dekolt s 35% kyselinou trichlóroctovou, kyselinou laktobiónovou, kyselinou vínnou, kyselinou citrónovou a ďalšími zložkami.
 
BioRePeelCl3 BODY
Pre ruky, lakte, gluteus, kolená a chodidlá s 50% kyselinou trichlóroctovou, kyselinou laktobiónovou, kyselinou salicylovou, kyselinou vínnou, kyselinou citrónovou a ďalšími zložkami.
 
PLÁN LIEČBY
BioRePeelCl3 FND sa aplikuje každé 2 týždne 4 až 6 krát.
BioRePeelCl3 BODY sa aplikuje každé 2 týždne 4 až 6 krát.
 
 
BIOREVITALIZÁCIA

Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu
Vitamín C- bieliaci efekt
Antioxidant
Vyhladenie jemných vrások

REVITALIZÁCIA 
Obsahuje Gamma-aminobutyricacid (GABA), ktorý má podobné účinky ako botulotoxín, dochádza k relaxácii tkanív a pleti.
Obsahuje Arginín, ktorý moduluje elastickú pleť, urýchľuje syntézu kolagénu, elastínu a keratínu. 
Obsahuje Riboflavín, ktorý revitalizuje a má hlavne antioxidačný efekt.

 

 

 

 

 
PEELING 
Obsahuje kyselinu trichlóroctovú, salicylovú, laktobiónovú, tartarovú, vínnu, citrónovú a ďalšie zložky. BioRePeelCl3 moduluje stredne ťažký peeling / hĺbka C/, aktivuje syntézu kolagénu, reštrukturalizáciu a obnovu pleti. Môže sa používať bez obáv AJ V LETE!!! 
Kyselina salicylová má tiež veľký efekt počas peelingu, pretože zabezpečuje, aby do pleti prenikali ďalšie účinné komponenty obsiahnuté v BioRePeelCl3.

 

 

 

 

 
LIPO COMPLEX
Stimuluje syntézu colagénu, elastínu, anti age, liftingovy efekt, redukcia vrások a omladenie pokožky. Hydratuje – stimuluje fibroplasty,  remodeluje dermis (zamšu).
 
LIPOFILNÁ A HYDROFILNÁ FÁZA

 
ODPORÚČANIE
V závislosti od veku a konkrétneho problému riešenia sa odporúča absolvovať kúra od 3-6 ošetrení. Najčastejšie 4 ošetrenia s intervalom 10-14 dní pre kumulatívny efekt. Počas roka sa môžu absolvovať 3 kompletné kúry. Nezáleží na ročnom období a expozícii UV žiarenia, čo je obrovská výhoda oproti iným peelingom.
 
POSTUP OŠETRENIA
1. Povrchové očistenie pokožky.
2. Použitie BioRePeelCl3 peelingu. Nanášame 1 vrstvu peelingu a trieme nitrilovými rukavicami až do úplného vstrebania.
FND: tvár, krk, dekolt – doba expozície: 3-5 minút
BODY: ruky, kolená, zadok, nohy – doba expozície: 5-10 minút
Umyjeme pleť vatovými tampónmi / obrúskami so studenou vodou.
3.Aplikácia post-peelingových prípravkov na starostlivosť o pleť – upokojujúca emulzia  BIOREHYDRA SÉRUM (pozri nižsie).
Najväčší efekt peelingu, revitalizácie, biorevitalizácie a hydratácie nastupuje cca po 3 týždňoch.
 
BioRePeel3 poskytuje nielen peelingový efekt, ale ide o revolučnú výhodu a najnovšiu generáciu peelingu v tom, že negatívne účinky ako pri iných  peelingov nenastanú a dochádza zároveň k mezoterapii pleti, jej hydratácii, biorevitalizácii a relaxácii pri jednom ošetrení.
 
VÝHODY 
1. Peeling, biorevitalizácia, relaxácia a hydratácia v jednom!
2. Dá sa aplikovať celoročne, aj v lete!
3. Nenastane hyperpigmentácia! 
4. Vďaka dvojfázovému systému je chránený voči chladu, teplu, oxidácii.
5. Nenastáva dehydratácia, pretože počas pellingu aj po ňom dochádza k hydratácii pokožky.
6. Nenastáva štípanie, diskomfort pre klienta, pocit suchej pleti !
7. Nenastane drastické olupovanie napriek vysokému percentu použitej kyseliny trichlóroctovej – TCA 35 %!
 
 
PRÍPRAVOK ODPORÚČANÝ PO OŠETRENÍ:
 
BIOREHYDRA SÉRUM
HYDRATAČNÉ SÉRUM SO SILOU 3 OCEÁNOV
NA TVÁR AJ TELO 
AJ NA DOMÁCE POUŽITIE – CENA 59 € !!!
 

BioReHydra ponúka synergickú starostlivosť po ošetrení

BioRePeelCl3 a podporuje vynikajúce výsledky dosiahnuté počas tejto liečby. BioReHydra je veľkým spojencom v biostimulácii, pri revitalizácii a hydratácii pleti.  
 
Na strane klienta poskytuje špeciálne vyvinutú domácu liečbu, ktorá zlepšuje účinky a výsledky liečby BioRePeelCl3 medzi jednotlivými sedeniami.
 
Vzorec obsahuje viac než 15 aktívnych zložiek, ako je kyselina hyalurónová v mikronizovanej forme (Micro-HA 5KDa),  extrakty z oceánu, aminokyseliny, vitamíny a Gaba
BioReHydra je sérum používané po ošetrení – aplikácii revolučného peelingu, biorevitalizácie a relaxácie BioRePeelCl3 bez ihiel. Ide o rýchle sa vstrebávajúci hydrogél, vďaka ktorému sa pokožka cíti svieža, hydratovaná a napnutá hneď od prvej aplikácie. 
 
KYSELINA HYALURÓNOVÁ
Kyselina hyalurónová je jednou zo základných zložiek pokožky, ktorá jej dodáva pružnosť a pevnosť.
Chemicky je to GLYCOSAMINOGLYKÁN , tvorený z polysacharidových reťazcov pozostávajúcich z tisícov článkov kyseliny glukurónovej a N-acetylglukosamínu spojených dohromady.
Tieto molekuly vytvárajú lineárne, flexibilné a extrémne polarizovanú štruktúru.
 

 

 

 

 

SILA 3 OCEÁNOV:

1. ATLANTICKÝ OCEÁN
ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRAKT a HALOPTERIS SCOPARIA EXTRAKT PROTI STARNUTIU A VRÁSKAM

 
Synergická kombinácia prírodných rastových látok. Redukuje vrásky a zlepšuje odtieň pleti. Zmes dvoch kalibrovaných extraktov získaných z hnedých rias vybraných podľa obsahu rastových látok ako sú auxín, giberellín, cytokíny, kyselina ascisová a betaín.

ASCOPHYLLUM NODOSUM, HALOPTERIS SCOPARIA

Vhodný pre suchú, unavenú, zrelú, napätú, tenkú pokožku, ovplyvnenú fotostarnutím.

ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRAKT a HALOPTERIS SCOPARIA EXTRAKT
Stimulujú kožné metabolizmus s následnou reštrukturalizáciou epidermis, posilnením dermis a zvýšením mitochondriálnej aktivity. Ochrana pred UVB lúčmi, ktoré vyvolávajú „slnečné popáleniny“ a urýchľujú predčasné starnutie.
 
ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRAKT a HALOPTERIS SCOPARIA EXTRAKT
Inhibujú elastázu, enzým, ktorý ničí elastín v epidermis.
Inhibujú hyaluronidázu, čím pomáhajú znižovať suchosť kože.
Modulujú rovnováhu cytokínov:
stimulujú Interleukín IL-6s, ktorý podporuje procesy hojenia a inhibujú Interleukín IL-1 – ukľudňujúcí účinok.
 
2. TICHÝ OCEÁN
 
MACROCYSTIS PYRIFERA
Redukcia príznakov starnutia.
MACROCYSTIS PYRIFERA
Zmes extraktu z obrích morských rias Macrocystis Pyrifera s hydrolyzovaným extraktom z kvasiniek. Ponúka bohaté zloženie základných živín, ako sú aminokyseliny a minerály.
Chráni pokožku pred predčasným starnutím: stimuluje enzým HAS-2, ktorý zodpovedá za produkciu kyseliny hyalurónovej.
Zvyšuje syntézu kolagénu III. typu – lepšia elasticita pleti.
MACROCYSTIS PYRIFERA
Reguluje GADD 45A (reparace DNA)
Zlepšuje systém obnovy pleti (FGF7)
Zlepšuje syntézu syndekanu-4 – buněčná adheze.
Chráni ROS (mitochondriální SOD2)
 
3. INDICKÝ OCEÁN
CAULERPA LENTILLIFERA
Reguluje GADD 45A (reparácia DNA).
Zlepšuje systém obnovy pleti (FGF7).
Zlepšuje syntézu syndekanu-4 – bunková adhézia.
Chráni ROS (mitochondriálnu SOD2)
 
CAULERPA LENTILLIFERA
Sila zeleného kaviáru k obmedzeniu procesov starnutia.
 
AMINOKYSELINY
GLYCÍN  je najviac v kolagéne zastúpená aminokyselina (35%). Má hydratačné, antioxidačné a regeneračné vlastnosti.
PROLÍN je základná aminokyselina pre syntézu a podporu kolagénu. Má elastizujúce vlastnosti, takže je indikovaný pre nepružnú a starnúcu pokožku.
HYDROXIPROLÍN je tiež hojne prítomný v kolagéne. Zvyšuje a podporuje syntézu ceramidov, aktivuje proliferáciu keratinocytov a produkciu kolagénu fibroblasty.
IZOLEUCÍN je aminokyselina s rozvetveným reťazcom podieľajúca sa na reparácii tkanív, spomalení rozkladu štrukturálnych proteínov a syntéze kolagénu a elastínu.
LEUCÍN BCAA podporuje regeneračné procesy. Spolu s glycínom a prolínom zlepšuje vzhľad vrások.
VALÍN BCAA je nevyhnutný pre biosyntézu kolagénu a elastínu. Má hydratačný účinok, udržuje vodu a dodáva pokožke svieži a pevný vzhľad.
ARGINÍN – základná aminokyselina s hydratačným a trofickým účinkom na pokožku. Podieľa sa na biochemických procesoch syntézy kolagénu, elastínu a keratínu. Podporuje neoangiogenézu, obnovenie epitelizácie kože a produkciu rastových faktorov tkanív.
LYZÍN je esenciálna aminokyselina, má zásadnú úlohu pri tvorbe kolagénu, spolu s glycínom, prolínom a ďalšími aminokyselinami. Má hydratačný a regeneračný účinok na pokožku. Lyzín je tiež dôležitým prekurzorom vitamínu B3 (niacinamid).
 
VITAMÍNY
RIBOFLAVÍN – známy tiež  ako vitamín B2, je hydrofilný vitamín, ktorý je nevyhnutný pre normálny kožný tropizmus a podieľa sa na veľkom počte metabolických reakcií, vrátane aktivácie iných vitamínov. Pomáha odstraňovať  ROS  v dôsledku kožného oxidačného stresu, pomáha urýchliť rast a regeneráciu buniek. Jeho nedostatok vyvoláva funkčnú zmenu
pokožky, ktorá je potom zrnitá a mastná.
 
APLIKÁCIA
BioReHydru môže použiť lekár v ordinácii alebo kozmetička vo kombinácii s BioRePeelCl3 ihneď po ošetrení.
Pri ďalších estetických ošetreniach ako sérum s rekonštitučnými, hydratačnými, vyživujúcimi a ukľudňujucimi vlastnosťami.
 
BioReHydru môžu klienti používať aj doma v následnej starostlivosti:
Ráno alebo večer počas kúry BioRePeelCl3 pre zvýšenie účinnosti. Ráno alebo večer po ukončení liečby. Ako pomocné sérum pre iné estetická ošetrenie. Určené je pre všetky typy pokožky v každom veku.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Pondelok 1. novembra 2021 Dnes je 01. 11. 2021
Náš Facebook