…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Konzultácia a voľba ošetrenia

Pred prvým ošetrením je vždy nevyhnutná konzultácia klienta so zodpovedným pracovníkom, posúdenie jeho zdravotného stavu, prípadných kontraindikácií a odporúčanie potrebného ošetrenia. Ošetrenie môžu absolvovať ženy aj muži (min.15 r.).

Indikácie:

 • Redukcia mimických vrások a rýh (regenerácia)
 • Odstraňovanie škvŕn a pigmentových poškodení (rejuvenizácia)
 • Zmiernenie akné
 • Spevnenie kontúr tváre
 • Hydratácia a revitalizácia pleti, prevencia tvorby vrások

Kontraindikácie:

 • užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch (Accutan, Roaccutan atd.)
 • fotosenzibilita a/alebo porfýria (metabolická porucha tvorby krvného farbiva hému)
 • užívanie liekov spôsobujúcich precitlivenosť na svetlo
 • tehotenstvo
 • epilepsia
 • Kaposiho sarkóm (nádorové ochorenie kože)
 • kancerózne tkanivá alebo tkanivá s podozrením na malignitu
 • Xeroderma pigmentosum (dedičné ochorenie pigmentácie kože)

Ošetrované partie

 • tvár a krk (možno ošetřovat aj iné časti tela s použitím vhodných kozmetických prípravkov)

Neošetrujeme

 • oči (ochranné okuliare sú počas ošetrenia nevyhnutné)

Priebeh ošetrenia

Pred ošetrením sa pleť vyčistí pleťovým mliekom a tonizačnou vodou. Následne sa na tvár aplikuje jednorazová gélová maska podľa typu pleti (možno aplikovať aj neskôr, počas svetelného ošetrenia) a zapne sa zvolený program fototerapie. Možno ošetrovať aj lokálne partie tváre, pričom oblasť, kde potrebujeme dosiahnuť zlepšenie bude ošetrovaná svetlom odlišne ako ostatné partie. Čas ošetrenia je závislý od druhu zvoleného ošetrenia, obvykle trvá 20 – 25 min, pri špecifických programoch 30 – 40 min. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Klienti môžu ako vedľajší účinok pociťovať mierne chladenie masky a výraznejšie prenikanie svetla do pokožky.

Redukcia mimických vrások (regenerácia)

Tento program kombinuje červené svetlo, ktoré má stimulačný účinok, so žltým a striedavo zeleným a fialovým svetlom, ktoré majú tonizujúce, revitalizačné a stimulačné účinky na tvorbu kolagénu. Používa sa maska WrinkleCare. Jej hlavnou zložkou je syntetická látka acetyl hexapeptid-3, známy ako Argirelin, ktorý má obdobné účinky ako botulotoxín (Botox). Zabraňuje uvoľňovaniu neuroprenášačov v nervovosvalových spojeniach a zároveň zabraňuje svalovým sťahom, ktoré sú príčinou mimických vrások. V maske sú obsiahnuté aj ďalšie účinné látky ako napr. kyselina hyaluronová, rastlinný kolagén, hydrolyzovaný sójový proteín, vitamín C a E, extrakty z kiwi, aloe vera, kukurice a ginko biloba, alantoín atď.

Odstraňovanie škvŕn a pigmentových poškodení (rejuvenizácia)

Tento program kombinuje vyžarovanie zeleného svetla, ktoré aktivuje enzýmy, so žltým svetlom, ktoré má tonizujúci účinok. Použitím masky LightCare zvyšujeme revitalizačný účinok svetla. Hlavnou zložkou masky je bieliaca látka Arbutin (prírodný produkt z Medvedice lekárskej), vitamín A a C a kyselina glykolová (ovocná kyselina). Tieto látky vyvolávajú odlupovanie sa keratinocytov v povrchovej vrstve pokožky, čím dochádza k chemickému pílingu a aktivácii obnovy pokožky. V maske Lightcare sú obsiahnuté aj ďalšie účinné látky ako extrakt z moruše (kyselina kójová), extrakt z čučoriedky, alantoín, kyselina mliečna atď..

Zmiernenie akné

Tento program využíva modré svetlo s vlnovou dĺžkou cca 470 nm. Modré svetlo účinne pôsobí na baktérie v hĺbke cca 2 mm pod povrchom pokožky, ktoré sú príčinou vzniku akné (Propionibacterium acne) a stimuluje hojivú reakciu organizmu. Pri tomto procese sa aktivuje tvorba kolagénu a molekuláreho kyslíka ničiaceho baktérie. Aktivita baktérií slabne, zápal vyvolaný akné sa zmenšuje, infekcia mizne a zlepšuje sa celkový stav pleti. Použitím masky AcneCare sa zamedzuje šíreniu baktérií a dochádza k zmenšeniu zápalu. Sú v nej obsiahnuté látky ako kyselina hyaluronová, pantenol, kyselina citrónová, extrakty z aloe vera, hammamelu virgínskeho, hnedých morských rias, vŕbovky úzkolistej atď..

 Spevnenie kontúr tváre (facelifting)

Tento program kombinuje vyžarovanie červeného a žltého svetla. Tieto majú vazodilatačné (rozširujú cievy) a tonizačné účinky. Ďalej sa striedavo používa zelené a fialové svetlo vyvolávajúce aktiváciu enzýmov, revitalizáciu a regeneráciu pleti. Použitím kombinácie svetiel a masky LiftCare, ktorej hlavnou zložkou je elastín, dochádza k redukciám nerovností pleti, zvyšuje sa jej hydratácia a navracia pružnosť, čím dochádza k viditeľnému liftingovému efektu. Maska Liftcare ďalej obsahuje aj ďalšie účinné látky ako alantoín, pšeničné a sójové proteíny, morský šalát, extrakty z horca žltého, hammamelu virgínskeho, vlčieho bôbu atď..

 Hydratácia a revitalizácia pleti, prevencia tvorby vrások

Tento program využíva žiarenie červeného svetla so stimulačným a vazodilatačným účinkom, spolu so žltým a striedavo zeleným a fialovým svetlom, ktoré majú tonizujúce, odvodňujúce a revitalizačné účinky. Použitím masky HydroCare znásobujeme regeneračný proces. Hlavnou zložkou masky je vitamín E (tokoferol), ktorý vďaka svojmu antioxidačnému účinku výrazne prispieva k hydratácii pokožky a pôsobí ako účinná prevencia tvorby vrások. Maska HydroCare obsahuje aj ďalšie účinné látky ako kyselinu hyaluronovú, vitamín A a C, pantenol, extrakt z aloe vera a kukurice, rastlinný kolagén, alantoín, glycerín atď..

VÝSLEDKY

Print Friendly
Nedeľa 8. decembra 2019 Dnes je 08. 12. 2019
Galéria
Náš Facebook