…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Neinvazívna lipolýza  –  tvaruje postavu rýchlosťou zvuku…

Kavitácia je v súčasnosti považovaná za jednu z najrevolučnejších techník v elektrokozmetike – označuje sa tiež ako „neinvazívna liposukcia“ alebo „liposukcia 4.generácie“. Je vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Táto metóda prináša rovnaké výsledky ako klasická liposukcia, ale bez nutnosti chirurgického zákroku. Pomocou prístroja IMPACT sa vykonávajú telové ošetrenia s cieľom odstrániť lokálne nahromadený tuk a celulitídu, remodelovať telo a spevniť pokožku. Účinky znásobuje elektroporácia, ktorá prebieha súčasne s kavitáciou a následné použitie prístrojovej lymfodrenáže – pressoterapie – po každom ošetrení.

Kavitácia + Elektroporácia = Dvojité pôsobenie = Trojitý účinok

  • zníženie podielu tuku a zmenšenie obvodu
  • zmiernenie prejavov celulitídy
  • opätovné spevnenie pokožky

Výhody

  • vysoká účinnosť pri redukcii tukových buniek
  • zmiernenie prejavov celulitídy a ochabnutia
  • presné zacielenie na ošetrovanú oblasť
  • nedochádza k narušeniu integrity pokožky
  • ošetrenie je bezbolestné, dobre znášané
  • krátky čas ošetrenia
  • okamžitý efekt, viditeľný aj merateľný

Ku kavitácii dochádza v tekutom prostredí, kde sa pomocou nízkofrekvenčných ultrazvukových vibrácií (40 KHz) mení tekuté skupenstvo na plynné, takže vznikajú dutinky obsahujúce paru. V dôsledku toho sa nárazovo uvoľňuje energia, ktorá naruší membrány tukových buniek a spôsobuje uvoľnenie a vyliatie ich obsahu do medzibunkového priestoru. Princípom ošetrenia je rozbitie membrány tukových buniek ultrazvukom. Emulgovaný tuk je následne odbúraný lymfatickou a cievnou cestou a nakoniec močovým systémom von z tela.

Elektroporácia je doplnkové ošetrenie, ktoré sa vykonáva prístrojom IMPACT súčasne s kavitáciou. Ide o vpravovanie a zapracovanie účinných látok vo forme aktívnych gélov do hlbších vrstiev kože – zamše (dermis) a podkožného väziva (hypodermis). Je založená na princípe elektrického impulzu, ktorý dočasne naruší bunkovú membránu i medzibunkový priestor a otvorí póry a kanáliky pre prienik účinných kozmetických prípravkov – gélov.

Aktívne gély proti celulitíde – (Gél-5) na spevnenie pokožky (Toneactif gél) dodávané k prístroju IMPACT sú skutočnou jednotkou na trhu. Obsahujú špeciálne aktívne zložky proti celulitíde (výťažky z morských rias, guaranu, karnitín, výťažky z prasličky roľnej, brečtanu, arniky, ženšeňu) a na spevnenie pokožky (kolagén, elastín, výťažky z vlčieho bôbu, pšenice a morského šalátu). Elektroporácia teda výrazne zvyšuje účinky kavitácie a obe tak umožňujú komplexné telové ošetrenie.

OŠETRENIE

Print Friendly
Nedeľa 8. decembra 2019 Dnes je 08. 12. 2019
Galéria
Náš Facebook