…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Konzultácia a voľba druhu ošetrenia

Pred prvým ošetrením je vždy nevyhnutná konzultácia klienta so zodpovedným pracovníkom, posúdenie jeho zdravotného stavu, prípadných kontraindikácií a odporúčanie potrebného druhu ošetrenia a kozmetických prípravkov. Ošetrenie môžu absolvovať ženy aj muži (min.15 r.) najlepšie 1x mesačne; v prípade potreby, najmä pri mastnejšej pleti, aj 2x mesačne.

V našom štúdiu sa toto ošetrenie odporúča tiež ako účinné doplnkové ošetrenie pred rádiofrekvenciou alebo fototerapiou tváre. Dĺžka ošetrenia tváre trvá 30 – 45 minút, v prípade súčasného ošetrenia tváre, krku aj dekoltu cca 60 – 75 minút.Sinecron

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo
  • kovové implantáty a elektrické stimulátory (kardiostimulátor)
  • kovové protézy nádorové ochorenia (metastázy, neoplasii)
  • zníženie citlivosti na bolesť alebo teplo
  • infekčné kožné ochorenia
  • akútne infekčné procesy
  • poranenie kože

Ošetrované partie

  • tvár, krk a dekolt
    (je možné ošetrovať aj iné časti tela napr. stehná, zadok)

Priebeh ošetrenia

Pred ošetrením sa pleť povrchovo vyčistí čistiacim pleťovým mliekom a tonizačnou vodou. Ošetrované partie sa navlhčia obrúskom namočeným v exfoliačnom alebo čistiacom toniku a na prístroji sa nastaví druh a intenzita ošetrenia podľa typu pleti. Funkciou SONIC sa vykoná samotné hĺbkové čistenie. Ultrazvukovou lopatkou sa prechádza v 45° uhle smerom od stredu tváre/krku von lineárnymi pohybmi nahor.  V prípade stvrdnutých alebo starších komedómov (T-zóna) sa využíva funkcia IONZYME a hrotom lopatky sa na pár sekúnd vytvorí na komedóm jemný tlak.

Po hĺbkovom vyčistení pleti a následnej tonizácii  sa pomocou funkcie IONZYME alebo –ION+ vpraví a zapracuje do pokožky vybrané bioaktívne sérum (gél, maska). Ultrazvuková lopatka sa priloží celou plochou na pleť a pomaly sa ňou kĺže do stredu tváre/krku lineárnymi pohybmi nahor. Intenzita sa nastaví podľa typu a prípadných nedostatkov pleti. Na záver sa aplikuje krém.

Ošetrenie je vnímané ako príjemné a bezbolestné. Výsledný efekt je okamžite viditeľný. Najmä pri citlivej pleti sa môžu vyskytnúť mierne začervenania, ktoré zakrátko vymiznú. Po ošetrení je vhodné pokračovať masážou a aplikáciou vhodnej masky podľa typu pleti.  Veľmi účinná je kombinácia s následnou fototerapiou.

 

 

Print Friendly
Nedeľa 10. mája 2020 Dnes je 10. 05. 2020
Galéria
Náš Facebook