…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Prístrojová lymfodrenáž terapeutické aj estetické účinky…..

Pressoterapia (tlaková terapia) je terapeutická metóda v súčasnosti veľmi využívaná vo fyzioterapii, angiológii, kozmetike a estetickej medicíne. Jej aplikácia spôsobuje aktiváciu spätného obehu (cievneho aj lymfatického), podporu spätného vstrebávania medzibunkových tekutín a ich drenáž smerom k organickým filtrom (pečeň, obličky).Pressoterapia

Výhody

  • viacnásobný terapeutický účinok
  • viacnásobný estetický účinok
  • viacnásobný preventívny účinok
  • neinvazívne a bezbolestné ošetrenie
  • časovo nenáročné 
  • prináša pocit celkovej pohody a relaxácie

Pressoterapia sa využíva pri ošetreniach cievnych a lymfatických opuchov rôzneho druhu a pôvodu, celulitídy, obezity a porúch výživy z dôvodu obehovej nedostatočnosti a zároveň ako prevencia rôznych druhov ochorení. Ošetrenia pressoterapiou napomáhajú vyplavovaniu nahromadených tekutín a škodlivých látok z tela a prispievajú k detoxikácii organizmu. Obnovujú tiež pružnosť pokožky  a prinášajú pocit odľahčenia a celkovej pohody.

Pomocou prístroja PRESSOR-03 sa vykonáva pressoterapia – prístrojová lymfodrenáž s možnosťou regulácie a nastavenia rôznych spôsobov: intenzívne, na triesla, fyziologicky, sekvenčne, lymfaticky (obdoba ručnej lymfodrenáže) a kombinovane. Súčasťou prístroja PRESSOR-03nafukovacie nohavice a pás na brucho, ktoré sa prispôsobujú ošetrovaným partiám upravením pomocou suchých zipsov. Prístroj umožňuje regulovať dobu kľudu a nafukovania, rovnako ako sekvencie nafukovania a tlaku vyvíjaného v každej časti, čím je možné prispôsobiť sa individuálnym potrebám a požiadavkám klienta.

OŠETRENIE

Print Friendly, PDF & Email
Pondelok 1. novembra 2021 Dnes je 01. 11. 2021
Náš Facebook