…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Revolučné ošetrenie bez injekcií a vedľajších účinkov….

Neinvazívna mezoterapia tela na princípe fotoelektroporácie –  inovatívna technika využívajúca súčasné pôsobenie elektrického prúdu a svetla, čo umožňuje lepšie vstrebávanie  kozmetických prípravkov a znásobuje účinky kozmetického ošetrenia. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Fotoelektroporácia spočíva v dočasnom otvorení prechodných mikropórov v povrchových vrstvách kože a bunkových membránach a zároveň efektívnom využití svetelnej energie, čo umožňuje vysoko účinné prenikanie bioaktívnych kozmetických prípravkov do rôznych hĺbok kože.

Fototerapia je založená na pôsobení svetla o určitej vlnovej dĺžke prostredníctvom LED-diód (červené, modré a zelené svetlo). Svetlo je absorbované na bunkovej úrovni, čo má významný efekt na pokožku. Dochádza k stimulácii bunkového metabolizmu, zlepšeniu mikrocirkulácie a zvýšeniu aktivity zárodočných buniek fibroblastov, produkujúcich kolagén a elastín. Pomocou elektroporácie súčasne dochádza k stimulácii lymfy, tonizácii pokožky, zvýšeniu prívodu kyslíka do tkanív, zapracovaniu a vpravovaniu aktívnych látok priamo až do zamše (dermis).

Prístrojom PSP systém (Photo-Electro Skin Poration systém) – sa vykonávajú tvárové aj telové ošetrenia (len iná hlavica a účinná látka).

Mezoterapia je bezbolestná, neinvazívna, bezpečná a šetrená k pokožke. Môžete ju absolvovať kedykoľvek počas dňa, aj tesne pred spoločenskou udalosťou.  Dajú sa ňou dosiahnuť vynikajúce výsledky, najmä po viacnásobných opakovaniach v cca 2-3 týždňových intervaloch. Možno ju kedykoľvek kombinovať aj s inými tvárovými alebo telovými ošetreniami, ktoré naše štúdio ponúka.

Pomáha pri odstránení konkrétnych kozmetických defektov bez použitia ihiel a vedľajších účinkov (roll-on pomaly vteká cez pokožku až do strednej vrstvy kože – zamše, pod klientom je podložka).

Naše štúdio ponúka:

Mezoterapiu tváre :

 • Hydra Antiaging – hydratácia a omladenie pokožky
 • MEZOBTX neinvazívny „botox“ a omladenie pokožky

Mezoterapiu tela:

 • Mezo Cellu – ošetrenie pokožky s celulitídou
 • Mezo Lipo – ošetrenie proti lokálne nahromadeným tukom – lipolýza
 • Mezo Tone – spevňujúce ošetrenie
 • Mezo Liss – ošetrenie jaziev a strií

Aplikácia aktívnych látok prebieha pomocou individuálneho roll-onu, čo zaisťuje maximálnu hygienu a bezpečnosť. Prípravky sú dodávané priamo od výrobcu prístroja – SORISA.

Fototerapia + Elektroporácia = Dvojité pôsobenie = Viacnásobný účinok

 

Hydra Face a  MEZOBOTOX

Hydra Face – hydratácia a mimické vrásky (30+)

MEZOBTX – výživa a lifting, vrásky (40+)

Neinvazívna mezoterapia španielskym prístrojom pomáha pri odstránení konkrétnych kozmetických defektov bez použitia ihiel a vedľajších účinkov. Ako vieme, aplikácia kyseliny hyalurónovej alebo botulotoxínu  (Botox®) pomocou injekcií patrila medzi prvé revolučné ošetrenia, ktoré ovplyvnili svet estetitky. Zanecháva pleť napnutú a bez vrások. S touto metódou je však spojených veľa nežiadúcich účinkov aj nepríjemný spôsob aplikácie.

Revolučné ošetrenia Hydra Face a MEZOBTX, pochádzajúce pôvodom z Francúzska, je oveľa šetrnejšie, bezpečnejšie a dosiahneme s ním porovnateľné výsledky ako s botulotoxínom.

Fotoelektroporácia spočíva v dočasnom otvorení prechodných mikropórov v povrchových vrstvách kože a bunkových membránach a zároveň efektívnom využití svetelnej energie, čo umožňuje vysoko účinné prenikanie bioaktívnych kozmetických prípravkov do rôznych hĺbok kože.

Fototerapia je založená na pôsobení svetla o určitej vlnovej dĺžke prostredníctvom LED-diód (červené, modré a zelené svetlo). Svetlo je absorbované na bunkovej úrovni, čo má významný efekt na pokožku. Dochádza k stimulácii bunkového metabolizmu, zlepšeniu mikrocirkulácie a zvýšeniu aktivity zárodočných buniek fibroblastov, produkujúcich kolagén a elastín.

Pomocou elektroporácie súčasne dochádza k stimulácii lymfy, tonizácii pokožky, zvýšeniu prívodu kyslíka do tkanív, zapracovaniu a vpravovaniu aktívnych látok priamo až do zamše (dermis). Hlavnou zložkou vpravovanej zmesi s podobnými účinkami ako botulotoxín je synteticky pripravená chemická látka Argireline® (acetyl hexapeptid-3). Táto patentovaná aktívna látka pôsobí na pleť jemne, netoxicky, predchádza svalovým kontrakciám a zároveň zanecháva pleť napnutú a bez vrások. Ďalšie v zmesi obsiahnuté látky ako kyselina hyaluronová, kolagén, Tensine®, Polylift® dodávajú pleti hydratáciu, pevnosť a pružnosť. Aplikácia aktívnych látok prebieha pomocou individuálneho roll-onu, čo zaisťuje maximálnu hygienu a bezpečnosť. Prípravky sú dodávané priamo od výrobcu prístroja – SORISA.

 

Fototerapia + Elektroporácia = Dvojité pôsobenie = Viacnásobný účinokDSCF0083

 

 • Vyhladzuje vrásky
 • Odstraňuje ochabnutosť
 • Zlepšuje hydratáciu pleti
 • Zlepšuje tonus pleti
 • Bez vedľajších účinkov
Print Friendly
Nedeľa 8. decembra 2019 Dnes je 08. 12. 2019
Galéria
Náš Facebook