…zdokonalíme kontúry Vášho tela!

Komplexné riešenie pleti bez ihiel…

V októbri 2018 prichádzame do nášho štúdia s absolútnou novinkou v kozmetológii a estetickej medicíne – PB sérom.

PB Serum cosmeceutics, sú kozmetické výrobky s účinnosťou liečiv. Ide o produkty najnovších laboratórnych výskumov vo farmácii, čo je záruka bezpečnosti a účinnosti. Sú to enzýmy neživočíšneho pôvodu vyrobené v laboratóriách Proteos Biotech, S.L. Madrid.  Vznikli tzv. rekombinantnými RNA technikami  z rastlinných buniek. Poznáme v praxi ich injekčné, topické (v salóne) a domáce použitie.

Aplikácia enzýmov v salóne je neinvazívna (masážou alebo prístrojmi), bezbolestná a bezpečná. Aktivujú sa tesne pred použitím, preto sa im hovorí aj „živé enzýmy“. Používajú sa na liečbu rôznych kožných vád, nerovností a omladenie pleti.

Základom všetkých enzýmov pre topické kozmetické ošetrenia je Keratináza  – Keram PB333  Smart Peeling – „inteligentný“ enzým, ktorý optimalizuje ošetrenie tým, že pôsobí iba tam, kde to koža potrebuje. Spôsobuje degradáciu keratínu v najvrchnejšej vrstve pokožky, teda účinkuje len na odumreté kožné bunky. Je preto vhodný aj na citlivú pleť (bez iritácií).

Keratináza podporuje zlepšenie priepustnosti, obnovenie a revitalizáciu kože, depigmentáciu pokožky a až štvornásobne znásobuje účinky ostatných zložiek, čím umožňuje ich ľahší prenik do najhlbších vrstiev pokožky. K tomuto enzýmu sú pridané ďalšie enzýmy alebo účinné látky podľa typu problému, ktorý potrebujeme riešiť: lipáza a vitamín B – komplex (mastná pleť),  vitamín C20% (pigmentové škvrny), vitamíny A, E a C + retinol (akné), kyselina hyalurónová (hydratácia, vrásky), DMAE – dimetylaminoetanol a vitamín C (ochabnutosť ) a pod..

V rámci ošetrení tváre môžme riešiť tieto problémy, prípadne aj kombinácie: 

Mastná pleť (Multivit)

Akné (Equilibrium)

Pigmentácie (Radiant)

Vrásky a hlboká hydratácia (Hyaluronic)

Ochabnutosť (Extreme Firmness)

Enzýmová terapia

  • konkrétne riešenie daného problému
  • neinvazívne ošetrenie – zapracovanie enzýmov masážou alebo prístrojmi (ultrazvuk, ionizácia, mezoterapia, rádiofrekvencia)
  • nedochádza k narušeniu integrity kože (bez ihiel), bezbolestné („neštípe“)
  • na záver  ošetrenia aplikácia hydrofilnej masky
  • celková dĺžka ošetrenia 45 min.
  • potrebná aj domáca starostlivosť – zakúpenie kúry na doma 
  • možné absolvovať celoročne a kombinovať s ďalšími tvárovými ošetreniami

Výsledky

Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení a absolvovaní 14 dňovej domácej kúry.

Vhodné opakovať v týždenných intervaloch 3 – 5 krát (výhodnejšie balíčky so zľavou 15-20%).

PB sérum na doma (kúra 14 dní) – easy touch: Daily Oily Skin, Daily Acne, Daily Radiant, Daily Anti-Wrinkle, Daily Firmness (možné aj kombinácie, podľa výsledkov a stavu pleti).

Všetky produkty sú bez konzervantov a farbív, sú v lyofilizovanom stave. Zarábajú sa s fyziologickým roztokom tesne pred použitím.

Podrobnú konzultáciu Vám samozrejme poskytneme bezplatne pred každým ošetrením resp. kúrou. Do budúcnosti plánujeme aj telové ošetrenia na odstránenie tuku a celulitídy.

Fotka Contour Body.

Print Friendly, PDF & Email
Utorok 2. novembra 2021 Dnes je 02. 11. 2021
Náš Facebook